skip to Main Content
Co Je To Beauty Akupunktura? Trápí Vás Vrásky, Ale Odmítáte Botox?

Co je to beauty akupunktura? Trápí vás vrásky, ale odmítáte botox?

Beauty akupunktura je nový trend k efektivnímu omlazení pokožky. Ženy zjistily, že jehlička, která je vpichovaná přímo do vrásky, způsobí, že pleť je prokrvená, vypadá svěží a jasnější. Menší vrásky se vyhladí, hlubší zůstávají, ale jsou výrazně menší. Beauty akupunktura využívá samoregenerační schopnosti organismu. Skvělé výsledky má i při vyhlazování vrásek kolem očí.

Co se s pletí děje?
Napíchnutím vrásek stimulujeme pleť k reparačním procesům, při kterých se vrásky v místech po jehlách zevnitř vyplňují vazivem – vlastním kolagenem, čímž se vyhlazují. Kvalita a kvantita kolagenu poskytuje kůži elastické vlastnosti. Kromě toho přítomnost jehel jakoby „natáhne“ do tváře vitální substance, čímž se pleť vypne a rozzáří – pleť se krásně prokrví (ještě lépe než po masáži) a na tvorbu vaziva naváže proces obnovy pokožky, který začíná z její bazální vrstvy. Celkový efekt je perfektní, a přitom zcela přirozený.
Pokud budete chtít, můžeme váš obličej před začátkem akupunktury potřít krémem, který pokožku mírně znecitliví a celé ošetření se tak stane příjemnější.

Jak znásobit výsledek Beauty akupunktury?
Celá Beauty akupunktura není jen o napíchání jehliček na obličej, jedná se o komplexní přístup. Stav našeho organismu se totiž vždy odráží v obličeji. Na základě diagnostické metody s vámi probere terapeutka celkový fyzický stav. Pak vám aplikuje jehličky na tělo podle toho, které orgány máte oslabené nebo jsou ve vypětí. Například kruhy těsně pod očima značí oslabení sleziny, kruhy hlouběji pod očima oslabení ledvin.
V rámci jedné kůry doporučujeme min. pět ošetření. Jedno ošetření trvá zhruba 90 minut. Kůra se opakuje zpravidla jednou ročně.

Beauty akupunktura je zákrok bez jizev
Na rozdíl od jiných estetických zákroků nezanechává beauty akupunktura jizvy, které je nutné hojit. Po ošetření bývá obvykle pleť lehce začervenalá a podrážděná, nebo se na ní mohou objevit i drobné modřinky. Proto je třeba k pleti přistupovat stejně, jako po kosmetice. Tedy nechat ji do druhého dne dýchat, nedráždit žádnými agresivními přípravky.

Existuje nějaké omezení?
Beauty akupunktura není příliš vhodná pro ženy v prvním trimestru těhotenství a pro lidi s poruchou srážlivosti krve.

Back To Top